Schody

Provádíme kompletní realizace skládaných schodů,ale i masivních schodišťových stupňů. Od zaměření přes grafický návrh až po samotnou montáž a finální doladění detailů včetně impregnace kamene a informací o údržbě povrchů. Doporučení chemie vhodné k údržbě. Síla použitých materiálů se většinou liší podle požadavků zákazníka nebo již připraveného povrchu k osazení schodů. Doporučenou minimální sílou materiálu jsou 3cm (skládané schody) u masivního schodiště se pohybuje výška schodu okolo 15 – 20cm. Schody v interiéru jsou nejvhodnější celoleštěné  (podstupnice i nášlap). V exteriéru doporučujeme nášlapnou plochu opatřit protiskluzovou drážkou nebo použít hrubě opracovaný povrch materiálu (kvůli bezpečnosti). Doba dodání a konečná realizace odpovídá náročnosti přípravy podkladu a výběru typu kamene. Cenu Vašeho nového schodiště Vám rádi zdarma spočítáme. Stačí poslat foto rozměry požadovanou sílu a barevnost materiálu.

Žulové kuchyňské desky jsou velmi hygienické, oděru vzdorné a jednoduše se o ně pečuje. Pro pracovní desky do kuchyně je velká škála výběru materiálu a designových možností. Kuchyňská deska upoutá pozornost a tvoří hlavní prvek celé kuchyně. Častá povrchová úprava desek je leštěná nebo kartáčovaná. Budete velmi překvapeni cenami, které začínají již na částce 2650 Kč za bm žulové kuchyňské desky.

Provádíme kompletní realizace parapetů, ale i atypických odkládacích ploch z žuly a mramoru. Od zaměření přes grafický návrh až po samotnou montáž a finální doladění detailů. Impregnaci kamene a informací o chemii vhodné k údržbě. Síla použitých materiálů se většinou liší podle požadavků zákazníka na cenu, typ materiálu nebo provedení. Nejpoužívanější síly materiálů jsou 2cm a 3cm. Parapety v interiéru i exteriéru doporučujeme celoleštěné ale nemusí to být pravidlo velmi záleží na přání zákazníka. Doporučujeme plochu kamene pravidelně udržovat vhodnou chemií. Doba dodání a konečná realizace zakázky odpovídá náročnosti přípravy podkladu a výběru typu kamene. Cenu Vašich nových parapetů rádi zdarma spočítáme. Stačí poslat rozměry a informace o požadované barevnosti a síle materiálu.

Velkou výhodou soklů je jejich životnost, estetika a údržba. Kamený obklad dobře odvádí vlhkost zdiva. Velikost obkladových desek řežeme na míru.

Krbové římsy a obklady jsou velice lehce omyvatelné, praktické a mají výborné tepelné vlastnosti. Vhodný materiál pro obklad je žula, ale i mramor (např. brescia sardias) Díky své přírodní kresbě v materiálu dodají vašemu krbu přirozenost.

Kamené dlažby vynikají barevností. Materiály žula, pískovec atd. . Mají velkou životnost a bezkonkurenční vzhled.

Je stavba povětšinou na hřbitově určená pro ukládání pohřebních uren (pohřební komora).